Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України

Мандрівку до країни знань розпочато!

1 вересня, у Всесвітній день знань Білівська шкільна родина вкотре поповнилася новими вихованцями. Цьогоріч сільська альма-матер прийняла до своїх лав аж двадцять дев’ятеро маленьких першокласників. По-дитячому соромившись, дітки ховали свої личка за пишними святковими букетами, розуміючи, що на сьогоднішньому святі всі погляди прикуті саме до них.

На просторому шкільному подвір’ї, у свято Першого дзвоника не було де яблуку впасти: схвильовані діти та батьки, заклопотані вчителі. Розпочався День знань з традиційного кола пошани винуватців свята під вишитими рушниками своїх батьків та під руку з дор ... Читати далі »

Переглядів: 375 | Додав: Sergo8 | Дата: 02.09.2015

Життя білецьких дошкільнят продовжують робити комфортнішим

Наприкінці літа ц.р. ремонтні роботи, що розгорнулися у приміщенні старшої групи ДНЗ «Сонечко», були завершені. 1 вересня, у Всесвітній день знань, всечесні отці, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Богдан та настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста о. Володимир відвідали заклад та освятили кімнату, яку протягом місяця майстри так ретельно готували до приходу діток.

Аби знайти потрібні 60 тис. грн для покриття ремонтних витрат, знадобився час і неабиякі зусилля. Та врешті, за рахунок перевиконання дохідної частини сільського бюджету на 6 місяців сільській раді в ... Читати далі »

Переглядів: 257 | Додав: Sergo8 | Дата: 02.09.2015


Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2020
BY S.Kotsan