Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України

Новини засідання виконавчого комітету

12 березня разом із засіданням сесії Білівської сільської ради пройшло й засідання виконавчого комітету. На засіданні були присутні всі члени комітету, крім сільського голови Володимира Шматька та настоятеля храму Воздвиження Чесного Хреста о. Володимира Заболотного.

На порядку денному засідання виконавчого комітету стояли наступні питання: про роботу дошкільного навчального закладу «Сонечко»; про організацію роботи щодо соціального захисту громадян; про затвердження заходів проведення благоустрою населеного пункту на території сільської ради; про стан дотримання земельного законодавства на територ ... Читати далі »

Переглядів: 230 | Додав: Alison | Дата: 20.03.2015

Білівських другокласників посвятили у «Соколята»

19 березня, у приміщенні Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшло  свято посвяти учнів 2-го класу в дитячу організацію «Соколята».

 Маленькі школярі вишикувані у декілька рядів, були по-святковому одягнені у вишиванки та протягом усього заходу розповідали поезії про Батьківщину та заповіді "Соколят". Поміж віршами звучали патріотичні пісні, не тільки у виконанні дітей, але й їхнього шкільного наставника Петра Ярославовича Чуби та керівника народного аматорського хору Світлани Гнатюк.

... Читати далі »

Переглядів: 289 | Додав: Alison | Дата: 20.03.2015

Новини з останнього засідання сесії

12 березня ц.р. пройшло засідання п’ятдесят сьомої сесії Білівської сільської ради шостого скликання.

На порядку денному стояли наступні питання: про внесення змін в рішення сесії від 10 лютого 2015 року №1037 «Про сільський бюджет на 2015 рік»; про прийняття програми цивільного захисту населення с. Біла на 2015 рік; розгляд заяв громадян; про затвердження угоди про передачу-приймання коштів на фінансування капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Біла.

... Читати далі »

Переглядів: 264 | Додав: Alison | Дата: 20.03.2015


Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2020
BY S.Kotsan