Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України

Христос Воскркс!

Воістину Воскрес!

Учні Білівської школи, а також усі бажаючі мали можливість почепити крашанку на Великоднє дерево.

... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: Sergo8 | Дата: 01.05.2016

Вітаю вас зі світлим днем Христового Воскресіння. Великдень – одне з тих свят, яке стирає межі й відмінності між людьми.Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців це свято. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою мамою високою паскою і дбайливо прикритим вишитим святим рушником на  кошику.Це свято - невід'ємна часточка українства.Великдень приходить до нас - аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова. Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною Великодні дзвони, нехай оселиться у Вашому житті щастя! Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість і вічна любов. У цей день ми стаємо єдиними, а тільки єдина нація, єдиний народ зможе ... Читати далі »

Переглядів: 229 | Додав: Sergo8 | Дата: 01.05.2016

Воскрес Ісус із гробу, як і провістив…

В цей знаменний і урочистий день у світлосяйній пасхальній радості ми духовно прославляємо найвеличнішу священну подію Воскресіння з мертвих Христа Життєдавця, яка осяяла увесь світ.

Воскрес Ісус на третій день з гробу, як наперед говорив Він Своїм учням і апостолам. Зраділи вони, побачивши Воскреслого свого Учителя, і, одержавши благодать Святого Духа непохитно з цілковитою відданістю й любов’ю виконували веління Господнє всі дні свого життя, благовіствуючи всьому світо ... Читати далі »

Переглядів: 242 | Додав: Sergo8 | Дата: 01.05.2016


Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2020
BY S.Kotsan