Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України

Ще не загоїлася рана, від якої здригаються і дорослі і малі під назвою, «майдан». Сьогодні два роки, як відбулися ті страшні події від яких, волосся піднімається в гору.  Адже там гинули наші батьки, брати, дідусі, знайомі нам люди. Цей кусочок життя назавжди викарбується в нашій пам’яті…

20 лютого день Героїв Небесної Сотні. Ми схиляємо  голови за їхню мужність,  запалюємо свічки - пам’яті, та молимо Бога за їхні душі. Український народ завжди повинен пам’ятати тих, хто пішов відстоювати честь і гідність.

Учні Білівської ЗОШ вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні. Відбувся мітинг-реквієм , в пам'ять героїв молодші класи зроби ... Читати далі »

Переглядів: 197 | Додав: Sergo8 | Дата: 21.02.2016

Закон України від 26.11.15р. №842-VIII «Про внесення змін» ч. 3ст.. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», що регламентує питання прийняття ОМС нормативних та інших актів у формі рішень. Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та надання за запитом відповідно до закону України. На офіційному ВЕБ сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результаті поіменних голосувань є невід’ємною частиною протоколу сесії ради. Закон набирає чинності протягом 2 місяців від 23.12.15.

Переглядів: 156 | Додав: Sergo8 | Дата: 21.02.2016


Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2020
BY S.Kotsan