Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ
ЛИСТ

від 30.07.2013 р. N 40-19-3697 Щодо накладання штрафних санкцій за самовільне будівництво

Відповідно до статті 376 Цивільного кодексу України житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи, чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.

... Читати далі »

Переглядів: 354 | Додав: Sergo8 | Дата: 03.06.2014

ПАМ'ЯТКА ЗАБУДОВНИКУ ІНДИВІДУАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА порядок отримання дозволу на початок будівництва, прийняття в експлуатацію та оформлення права власності на індивідуальний житловий будинок господарські будівлі та споруди у Чортківському районі

Особа яка має намір здійснювати будівництво (далі - забудовник),першочергово повинна одержати будівельний паспорт. Будівельний паспорт видається уповноваженим органом містобудування та архітектури (відділ містобудування та архітектури Чортківської районної державної адміністрації за адресою: вул. Шевченка, 23м. Чортків) на безоплатній основі. Будівельний паспорт визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуальног ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: Sergo8 | Дата: 03.06.2014


Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2021
BY S.Kotsan