Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2018 » Квітень » 20 » БІЛІВСЬКІ ДІТИ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ
12:51
БІЛІВСЬКІ ДІТИ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ

В Фомину неділю, після святкового богослужіння, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Біла Чортківського деканату Тернопільської єпархії УПЦ КП на церковному подвір’ї відбулася гаївка за участю дітей села.

На високому мистецькому рівні виконувалися святкові пісні та вірші,  якими оспівувалося свято над святами – Світле Христове Воскресіння, а також в яких перепліталися  духовно – патріотичні мотиви оновлення,  відродження  до духовного життя українського народу та процвітання Вітчизни. Завершилася гаївка хороводом з суцвіттям духовних пісень.

Всі парафіяни, які прийшли на богослужіння, з особливою увагою спостерігали за цим дійством.

А стало це можливим благословенням  настоятеля храму о. Богдана Верхомія, старанній праці вчителя музичного мистецтва Білівської загальноосвітньої школи I-III ст. Ігоря Петровича Магеги, любов’ю до всього духовного,творчій праці  касира церкви, вчителя школи і християнської етики                                                                                

 Петра Ярославовича Чуби та бажанні дітей.

В кінці о.Богдан дякував Богу за те, що ми маємо таких вродливих, обдарованих, розумних та працьовитих дітей, які відкривають свої серця для Господа і прагнуть пізнати вічні Божі істини. Слова вдячності за цю духовну працю о.настоятель висловив батькам, вчителям та нашим найдорожчим дітям.

   Потім о. Богдан разом з кліриком храму о.Юрієм Верхомієм помазували дітей і  всіх присутніх освяченим єлеєм та  роздавали Артос.

З великим духовним піднесенням всі поверталися до дому.

Протоієрей Богдан Верхомій

Переглядів: 140 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan