Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2018 » Квітень » 5 » ХРИСТОС ВОСКРЕС !
12:48
ХРИСТОС ВОСКРЕС !

Дзвонять дзвони Великодні!

Божа Пасха вже сьогодні.

Лине пісня із небес

Радість всім - Христос Воскрес!

 

   У цей світлоносний і радісний день з уст християн звучить дороге нашому серцю – «Христос Воскрес!»  Який безмірно глибокий богословський зміст у  пасхальному привітанні! У цих словах зосереджена сутність нашої віри, сенс нашого життя. Вони не просто нагадують нам про наше воскресіння в день Його великого і славного Другого Пришестя, вони кличуть нас до життя вічного, переконують нас, що ми мусимо вмерти для гріха, щоб сказати разом з апостолом Павлом, що «вже не я живу, а живе в мені Христос» (Гал.2:20).

    Христове Воскресіння – це певна запорука нашого Воскресіння для щасливого вічного життя. Як Христос воскрес, так і ми колись воскреснемо , щоб перебувати вічно з Богом. Сам Христос запевняє нас: «…що настане час, і нині вже є, коли мертві почують голос Сина Божого і, почувши, оживуть». « …і вийдуть ті, хто творив добро, у воскресіння життя, а ті, хто чинив зло, - у воскресіння суду» (Ін.5:25,29). «Воля Того, Хто послав Мене, є та, щоб кожен, хто бачить Сина і вірує в Нього, мав життя вічне, і Я воскрешу його в останній день (Ін.6:40).

     Господь хоче, щоб усі люди увірували в Нього, змінили свій спосіб життя й увійшли у вічне життя для блаженства.

    У ці світлі дні перемоги життя над смертю сердечно вітаю Вас, дорогі браття і сестри, з святом над святами – Світлим Христовим Воскресінням! Вітаю з Пасхою військовослужбовців, які мужньо захищають нашу Вітчизну, волонтерів, причет церковний, жертводавців храму, владу села, молодь та всіх жителів Білої.

    Нехай Воскреслий Господь дарує нам перемогу над ворогами видими і невидими, мир, єдність і наповнить наші душі невимовною і незбагненною Пасхальною радістю!

ВОIСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС !

 

Пасха Христова 2018 р.Б.                                         Свящ. Богдан Верхомій

Переглядів: 127 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan