Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2018 » Січень » 6 » ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
18:27
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

З великою вірою людство Старого Завіту очікувало здійснення Божої обітниці, яку Він дав нашим праотцям після гріхопадіння, а саме, що на землю прийде Спаситель, і Він спасе людство від гріхів їхніх і відкриє всім, хто увірує в Нього, Царство Небесне.        

Надія на обіцяного Спасителя була тією єдиною зорею, що освічувала людям шлях їхнього життя.

І ось настав час, коли у Вифлеємі сталася дивна новина: «Пречиста Діва зродила Сина. В яслах сповитий, поміж бидляти, спочив на сіні Бог необ`ятий!» На землю прийшло пречудесне Дитятко - Син Божий, щоб заснувати нове царство-Царство любові й милосердя, прийшло створити з небесних і земних жителів одну родину.       

Різдво Христове-це свято Божої любові, яке звіщає нам, що всі ми - діти Божі, що ми – члени Його містичного Тіла, і Він запрошує нас прийняти Його в наші серця.

Різдво Христове розбило скелю гріха, яка відділяла людину від Бога. Спаситель прийшов у цей світ, щоб вже від ясел почати свій хресний шлях, який закінчився Голгофою ради спасіння людства…Христос народився у Вифлеємі, щоб звільнити від гріха і смерті тих, хто вірує в Нього і вірно Йому у своєму житті служить.

Христове вчення стосується всіх часів і всіх народів, і кожна людина знаходить в ньому правду, потіху, надію і перемогу над злом.

В ці святі дні церковні дзвони закликають нас, щоб ми поспішили поклонитися Божому Дитяті Ісусу і єдиними серцем і устами співали: «З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся, бо з нами Бог!» Тож радіймо і веселімось нині, бо Різдво Христове-це велика милість Божа, це незбагненна подія, що будь - коли сталася в цьому світі. Господь чекає щоб ми прийшли до нього з покаянням і, на Божественній літургії, прийняли Хліб життя - Його Пречисте Тіло і Животворчу Кров, щоб мати життя вічне.                                                                                                        

Прийдімо і припадімо до Божого Дитятка Ісуса, Спасителя нашого і принесімо Йому в офіру віру серця і любов щиру, а Ти, Господи, благослови і обнови нас незбагненним Твоїм Різдвом!

Щиросердечно вітаю всіх з величним святом Різдва Христового! Складаю глибоку подяку героям-захисникам України, їхнім родинам та волонтерам! Бажаю всім в Новому році великої духовної радості, здоров`я, мирного неба та добробуту!                                                               

Благословення Божого Дитятка нехай буде з українським народом та з усіма людьми доброї волі!

                      Христос народився!  Славімо Його!

Різдво Христове 2018 р.Б.                                        Свящ. Богдан Верхомій

Переглядів: 164 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan