Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2016 » Травень » 1 » Привітання
08:30
Привітання

Воскрес Ісус із гробу, як і провістив…

В цей знаменний і урочистий день у світлосяйній пасхальній радості ми духовно прославляємо найвеличнішу священну подію Воскресіння з мертвих Христа Життєдавця, яка осяяла увесь світ.

Воскрес Ісус на третій день з гробу, як наперед говорив Він Своїм учням і апостолам. Зраділи вони, побачивши Воскреслого свого Учителя, і, одержавши благодать Святого Духа непохитно з цілковитою відданістю й любов’ю виконували веління Господнє всі дні свого життя, благовіствуючи всьому світові про Христа розп’ятого і Воскреслого, чому всі вони були свідками.

«Христос воскрес, і ніхто нехай не боїться смерті, бо нас визволила Спасова смерть! Христос воскрес, і вічне життя, дароване тим, що вірують у Нього! Христос воскрес з мертвих, і ніхто не залишиться навіки у гробі, бо Христос, воскресши з мертвих, поклав початок воскресінню всіх померлих» - повчає св. Іоанн Златоустий.

Своїм переможним Воскресінням Господь учинив наше вічне спасіння. Він показав нам шлях до Небесного Царства для життя вічного, нескінченного в обителях Отця Небесного, через засновану Ним Церкву, якої главою став Він, закликавши нас бути членами її через Таїнство Святого Хрещення.

Наш зв'язок з Главою Церкви, Господом Ісусом Христом, ми підтверджуємо і зміцнюємо участю в молитвах і святих Таїнствах церковних, осередком яких є Таїнство Святого Причастя. Будьмо ж достойні любові Божої! Благаймо Воскреслого Спасителя, щоб сподобив нас найтіснішого єднання з Собою в неосудному причасті Його Святих Таїн на відпущення гріхів і на життя вічне, на здоров’я і спасіння душі й тіла, на здійснення наших надій: пройти життєвий шлях свій на висоті християнського покликання, в усякому благочесті й чистоті, в любові й осягненні мирного життя, завжди творчо працюючи, кожен на своєму місці, на радість Святої Матері Церкви і для процвітання любимої Вітчизни – України.

Піднесімо нашу щиру молитву до Воскреслого Господа, щоб дарував порозуміння і мир в Україні та в усьому світі, щоб дав мудрість керманичам нашої держави і пам'ять про відповідальність за все перед непідкупним Суддею, щоб духовно і тілесно зміцнив наших відважних воїнів, мужніх захисників своєї Батьківщини, та благословив своєю благодаттю увесь український народ.

Щиро вітаю Вас, дорогі браття і сестри, побожних і працьовитих жителів нашого прекрасного села з Світлим Христовим Воскресінням!

Сердечно вітаю з святом Пасхи дорогих наших воїнів, відданих захисників Української держави та їх родини, нашого сільського голову Надію Іванівну Котузу, апарат сільської ради, керівників підприємств і установ Білої, приватних підприємців, молодь нашого села і душевно обіймаю усіх Вас із святим Пасхальним цілуванням!

У великодній духовній радості єдиними устами співаймо Воскреслому Господу Ісусу, Переможцеві смерті, Який дарує нам і всім, що у вірі віддали своє життя за волю України, вічне спасіння, пісню торжествуючої віри й любові: «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував». «І нам дарував життя вічне, покланяємось Його тридневному Воскресінню»!

о. Б. Верхомій

Переглядів: 196 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan