Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2016 » Березень » 1 » Новини
22:38
Новини

«Хотіла б я Піснею стати … »

У Білівській сільській бібліотеці  - філії відбувся літературний ранок за повістю Євгена Білоуса «Лесина пісня». Організаторами стали працівники бібліотеки та будинку культури.

  Цікаво було спостерігати за виконавцями ролей, серед яких були: Ведучий, Слово, Пісня,Леся (дівчинка), Леся Українка(доросла),Мати, Михайлик, Царі, Мавка, Лукаш. Кожен із них наче перевтілювався, щоб донести до глядача ту постать, дію, роль…  Молодші і старші дівчата красиво виконали танці. Також прозвучало виконання пісень: «Ми веселі та завзяті»; «Я маленька Українка»; «За вікном Калина…».  Роксолана Нагірняк виконала пісню  «При долині кущ калини», співала так, що неможливо було відвести погляд. Не менш захоплюючим і цікавим  було  виконання віршів: «Сім струн»; «Як дитиною бувало…»; «Геть думи сумнії «;  «Конвалія».

Винятково велике значення творчості Лесі Українки в історії української літератури полягає в тому, що вона збагатила українську поезію новими темами й мотивами; досконало володіючи катренами й октавами, сонетами й оригінальними строфічними будовами, використовуючи гексаметр, верлібр, п'ятистоповий ямб тощо, вона збагатила строфіку, ритміку й метрику української поезії. На переломі 19 — 20 ст., використовуючи мандрівні сюжети світової літератури, Леся Українка стала в авангарді творчих сил, що виводили українську літературу на широку арену світової літератури.

Коцан Наталія

Переглядів: 279 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan