Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2015 » Вересень » 2 » На благо дітей
09:29
На благо дітей

Життя білецьких дошкільнят продовжують робити комфортнішим

Наприкінці літа ц.р. ремонтні роботи, що розгорнулися у приміщенні старшої групи ДНЗ «Сонечко», були завершені. 1 вересня, у Всесвітній день знань, всечесні отці, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Богдан та настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста о. Володимир відвідали заклад та освятили кімнату, яку протягом місяця майстри так ретельно готували до приходу діток.

Аби знайти потрібні 60 тис. грн для покриття ремонтних витрат, знадобився час і неабиякі зусилля. Та врешті, за рахунок перевиконання дохідної частини сільського бюджету на 6 місяців сільській раді все таки вдалось виділити необхідну суму. Також, до приміщення були перевезені сучасні меблі, придбані минулого року.

Варто зазначити, що за виконання ремонтних робіт відповідали виконроб Дуриш Богдан Романович та будівельник Стельмащук Борис Тарасович,  а значне сприяння здійснив Білівський сільський голова Володимир Шматько. Подяку за поточний ремонт Перевірити готовність та дотримання усіх санітарно-технічних норм в приміщенні до садочку завітала районна комісія по підготовці соціальних об’єктів до навчального року. Після ретельного обстеження члени комісії винесли свій позитивний вердикт.

Ремонтні роботи, які виконувалися цього літа, вже не перші для Білівського садочку. Минулого року були повністю відремонтовані приміщення середньої групи та кухні, замінені санвузли. На майбутнє для білівського садочку теж заплановано немало. Зокрема, придбання дитячих шафок, ремонт роздягальні та приміщення молодшої групи.

 «Життя по-європейськи повинно починатися з таких речей як комфорт, необхідні умови для проживання та харчування, і насамперед для наших дітей. Тому, гроші котрих насправді не вистачає, потрібно шукати всіма можливими законними способами і тішити діток якісним та красивим ремонтом. Наші діти – це наша гордість. І якщо ми говоримо про європейський вибір, то зробити його кожна дитина має в теплі та комфорті.» - розповідає Білівський сільський голова Володимир Шматько.

Аліна Сокальська

 Фото   

Переглядів: 236 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan