Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2015 » Квітень » 28 » Новини
11:52
Новини

Новини з останнього засідання сесії сільської ради

27 квітня ц.р. пройшло засідання п’ятдесят дев’ятої сесії сільської ради шостого скликання.

На порядку денному стояли наступні питання: прийняття Програми підтримки талановитих та обдарованих дітей с. Біла на 2015 рік; розгляд листа Чортківського районного центру зайнятості стосовно затвердження на 2015 рік обсягів коштів, необхідних для фінансування організації громадських робіт; розгляд листа Білівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Біла; розгляд заяв громадян; надання дозволу Білівській сільській раді на розроблення детального плану території обмеженої вул. Залужжя с. Біла.

Депутатським комітетом був розглянутий лист, що надійшов від Чортківської районної ДЮСШ від 21 квітня 2015 року №67. У тексті листа дирекція школи просила виділити щомісячну стипендію жительці нашого села, члену збірної команди Тернопільської області, багаторазовій чемпіонці обласних змагань з легкої атлетики Паньків Христині. З метою надання фінансової підтримки спортсменам с. Біла за значні досягнення у спорті, та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Білівська сільська рада вирішила затвердити програму підтримки талановитих та обдарованих дітей с. Біла на 2015 рік. Таким чином, Паньків Христині була призначена щомісячна стипендія обсягом у 500 гривень, яку Білівська сільська рада виплачуватиме в період з 1 травня 2015 року до 31 грудня 2015 року.

Також 19 березня ц.р. на адресу Білівської сільської ради надійшов лист від Чортківського районного центру зайнятості стосовно затвердження на 2015 рік обсягів коштів для фінансування організації громадських робіт. Після розгляду даного листа та заслухавши інформацію головного бухгалтера сільської ради Антонів Г.П., лист був прийнятий депутатами до відома. В майбутньому буде розглянута можливість передбачення коштів для фінансування громадських робіт, при перевиконанні дохідної частини сільського бюджету Білівської сільської ради, у зв’язку зі скороченням фінансування статей бюджету.

Наступним був розглянутий лист, який надійшов від дирекції Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. Директор навчального закладу Яровий Ю.М. звернувся згідно протоколу засідання Ради школи із проханням привести до належного естетичного вигляду пам’ятник «радянському солдату» або перенести його з території школи у відповідне місце. Враховуючи недоцільність перебування радянської символіки на території Білівської ЗОШ І-ІІІ ст., у зв’язку з відсутністю належного естетичного вигляду та актуальності та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Білівська сільська рада вирішила перенести пам’ятник у відповідне місце.

Наступними були розглянуті заяви громадян і винесені по них відповідні рішення: вилучено та переведено в запас земельні ділянки Боднар В.П., Божагори М.П., Мальованого П.П, Коростіль О.Д.; виділено земельні ділянки Шостак П.Й., Коломієць О.С.; затверджено акт про встановлення факту користування земельною ділянкою Марущак О.А., Максимів О.Є., Барна Л.О.; надано дозвіл на виготовлення технічної документації Марущак О.А., Боднарчук Л.О., Рощук О.С., Шибінському М.С., Толмачовій М.Р., Слівінській Г.Р., Барна Л.О.; затверджено технічну документацію Кулій М.С., Бендера О.М., Безпалько С.В.

Також, депутатами було прийняте рішення дозволити розроблення детального плану території обмеженої вул. Залужжя в с. Біла, орієнтовною площею 3, 00 га для індивідуального житлового будівництва відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил. Замовником розроблення детального плану території був визначений виконавчий комітет Білівської сільської ради. 

Переглядів: 225 | Додав: Alison | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan