Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2015 » Березень » 20 » Новини
09:42
Новини

Новини з останнього засідання сесії

12 березня ц.р. пройшло засідання п’ятдесят сьомої сесії Білівської сільської ради шостого скликання.

На порядку денному стояли наступні питання: про внесення змін в рішення сесії від 10 лютого 2015 року №1037 «Про сільський бюджет на 2015 рік»; про прийняття програми цивільного захисту населення с. Біла на 2015 рік; розгляд заяв громадян; про затвердження угоди про передачу-приймання коштів на фінансування капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Біла.

З першим питанням щодо внесення змін в рішення сесії сільської ради від 10 лютого 2015 року №1037, виступила головний бухгалтер Галина Антонів. Депутатський склад заслухавши бухгалтера, вирішив дане рішення прийняти одноголосно. На розгляд та обговорення депутатського складу було винесено проект програми цивільного захисту населення села Біла на 2015 рік, схвалений рішенням виконавчого комітету №15 від 12 березня 2015 року після чого дане рішення було прийняте одноголосно.

На розгляд депутатів також було також винесене питання щодо затвердження Угоди про передачу-приймання коштів на фінансування капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Біла. А згодом і пропозиція затвердити його та передати в районний бюджет на 2015 рік кошти в сумі 150 тис. грн. на фінансування робіт з капітального ремонту. Дане рішення було прийняте одноголосно.

Всі рішення стосовно зяяв громадян також були прийняті одноголосно. 

Переглядів: 238 | Додав: Alison | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan