Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2015 » Лютий » 17 » Новини
10:31
Новини

Останнє засідання сесії сільської ради

10 лютого поточного року пройшло засідання п’ятдесят п’ятої сесії сільської ради шостого скликання (друге пленарне засідання).

На порядку денному останнього засідання сесії стояли наступні питання: про визнання Росію державою-агресором; про сільський бюджет на 2015 рік; про прийняття програм с. Біла на 2015 рік; про чисельність та структуру виконавчого апарату сільської ради на 2015  рік та оплату праці голови сільської ради та секретаря сільської ради; про затвердження Договору від 15.01.2015 року №01-15/3 укладеного між Чортківською районною радою та Білівською сільською радою по утриманню сільського будинку культури; про встановлення вартості харчування та батьківської плати за відвідування дітей в дитячому дошкільному навчальному закладі «Сонечко»; про встановлення режиму робочого дня сільського будинку культури; про створення сільського комунального Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та затвердження переліку оплачуваних суспільно-корисних робіт на 2015 рік та обсяги коштів, необхідних для фінансування організації громадських робіт; про розгляд листа Головного управління статистики у Тернопільській області щодо пере закладення документів погосподарського обліку на 2016-2020 роки; розгляд заяв громадян.

Враховуючи військову інтервенцію на територію України, підтримку терористичних організацій та інші порушення норм міжнародного права та прав людини щодо нашої держави, депутатський склад одноголосно вирішив визнати Російську Федерацію державою-агресором. Таким чином депутати сільської ради підтримали постанову №1854 «Про Звернення  Верховної Ради України до ООН, ЄП, ПАРЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором (додається).

Рішенням депутатського складу було прийнято наступні програми: програму розвитку фізичної культури і спорту с. Біла на 2015 рік; програму розвитку сільської інформаційної газети «Білівський часопис» у 2015 році; програму розвитку соціального захисту населення територіальної громади с. Біла на 2015 рік.

Наступним рішенням було затверджено чисельність та структуру виконавчого апарату Білівської сільської ради, Білівського сільського будинку культури, дошкільного навчального закладу «Сонечко» Білівської сільської ради на 2015 рік.

Депутатським складом також було затверджено підписані Договори №01-15/3 та 02-15/3 укладені між Чортківською районною радою та Білівською сільською радою про передачу коштів на утримання дитячого дошкільного та клубного закладів.

Згідно рішення депутатів також було встановлено вартість харчування однієї дитини віком від трьох років до вступу до школи на 2015 рік в сумі 15 грн.; батьківську плату за відвідування дітей в дитячому дошкільному закладі "Сонечко" Білівської сільської ради на 2015 рік в сумі 6 грн. Звільнити повністю від батьківської плати дітей-інвалідів та дітей, чиї батьки мобілізовані та звільнити частково у розмірі 50% від батьківської плати дітей із малозабезпечених, неблагополучних та багатодітних сімей. 

Рішенням депутатського складу було встановлено режим робочого дня сільського будинку культури щоденно з 12.00 год. до 21.00 год. відповідно до посад та зайнятості.

Було вирішено також створити на території села Біла комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Білівської сільської ради.

Згідно з наступним рішенням депутати затвердили перелік оплачуваних громадських робіт на 2015 рік, а саме: прибирання та вивіз сміття; локалізація та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій; благоустрій та прибирання території села та кладовища.

Лист, що надійшов від Головного управління статистики у Тернопільській області від 23.01.2015 р. №08-46/37 щодо пере закладення документів погосподарського обліку на 2016-2020 роки був прийнятий до відома.

Розглянувши заяву громадянина Короля Василя Романовича від 22 січня 2015 року, депутатський склад вирішив виділити одноразову допомогу для вирішення матеріально-побутових проблем – лікування в сумі 1000 грн.

 

Переглядів: 319 | Додав: Alison | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan