Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2015 » Січень » 22 » Новини
10:41
Новини

Новини з останнього засідання сесії сільської ради

16 січня ц.р. відбулося чергове засідання п’ятдесят четвертої сесії сільської ради шостого скликання. На засіданні були присутні 16 депутатів з 21 обраного та працівники сільської ради.

У ході засідання були розглянуті наступні питання: про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2014 рік; про план роботи сільської ради на 2015 рік; про затвердження переліку громадських робіт та адмінпорушників до покарання, у вигляді безоплатних громадських робіт за місцем проживання засуджених і адмінпорушників; про розгляд клопотання ДП «Чортківське лісове господарство» від 23.12.2014 р. №1204; про розгляд клопотання відділу Держземагенства у Чортківському районі від 29.12.2014 р. №1973; про розгляд заяв громадян по питаннях (вилучення та виділення земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення технічної документації, затвердження технічної документації та проекту відведення, розірвання договору оренди на земельну ділянку). По всіх вище названих питаннях звітувала в.о. голови Надія Котуза. До відома депутатів Лідією Максимлюк було доведено відомості про четверту хвилю часткової мобілізації, відповідно до Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 14.01.2015 року №1743.

У висновку були проголосовані депутататами "за" такі рішення: затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2014 рік, плану роботи сільської ради на 2015 рік, перелік громадських робіт та адмінпорушників до покарання, Питання, що стосується Держземагенства, було прийняте до відома і перенесене на повторний розгляд при наданні більш повної інформації про місце  розташування земельної ділянки та її площі. ДП "Чортківське лісове господарство" був наданий дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, для облуговування адміністративної та господарської будівель, території дендросаду та інших нелісопридатних земель. 

Переглядів: 358 | Додав: Alison | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan