Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Новини
15:22
Новини

Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький НЕСТОР відвідав Білівську парафію УПЦ КП

27 вересня, на празник Воздвиження Чесного Хреста у с. Біла до храму Різдва Пресвятої Богородиці завітав правлячий архієрей, керуючий Тернопільською єпархією УПЦ КП, високопреосвященний архієпископ НЕСТОР.

В цей день у храмі відбулося архієрейське богослужіння, яке очолив владика з духовенством із собору Чортківського деканату Тернопільської єпархії УПЦ КП. На церковному подвір’ї владику зустрічали діти з хлібом і сіллю та урочистими віршованими привітаннями. При вході до церкви з хрестом на прикрашеному підносі владику із прибулим на празник духовенством зустрічав настоятель храму о. Богдан Верхомій. Згідно церковному уставу при зустрічі архієрея співав церковний хор.

Після вхідних молитов та облачення у священицькі ризи почалася Божественна літургія, на якій у великому духовному піднесенні молилися і духовенство, і прихожани. Молилися за зміцнення віри, надії і любові в українському народі, за припинення кровопролиття на сході України, за  мир в Україні та в усьому світі, за добрий стан Божих церков і за спасіння всіх людей.

Після Святої літургії всі присутні разом із владикою поклонилися Животворному Хресту Господньому і владика глибокодуховно виголосив повчання про хрест Господній і значення страждань Спасителя на Хресті  і Його Славного Воскресіння. Владика закликав, щоби кожен терпляче, при помочі Божій ніс і свій Хрест. Також владика наголосив на тому, що особливо в сьогоднішній, важкий для України час, коли на сході країни точиться війна, варто ще більше молитися і сміливо ставати на захист Батьківщини. Своїми словами владика намагався піднести патріотичний дух мирян. Настоятель храму о. Богдан щиро подякував владиці, за те що він відвідав нашу парафію і побажав йому многих і благих літ від свого імені та імені усіх прихожан.

Після цього архієрей вручив благословенні грамоти тим парафіянам, які особливо долучилися до духовного життя парафії і піклування про храм. Тоді усі присутні вийшли на двір біля каплиці-криниці і відслужили там молінь. Владика освятив поновлені ікони на каплиці-криниці, окропив святою водою, прочитав Святе Євангеліє і на цьому богослужіння було завершено.

Проводжав владику настоятель храму о. Богдан у супроводі церковного хору та під урочистий звук дзвонів.

Аліна Сокальська

Фото 

 

Переглядів: 276 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan