Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2014 » Вересень » 25 » Новини
08:55
Новини

Новини з вересневого засідання сесії сільської ради

Останнє засідання сесії Білівської сільської ради та виконавчого комітету відбулося 23 вересня.

У зв’язку з мобілізацією Білівського сільського голови до частини A-1556 дислокованої у м. Мукачево та перебуванням у зоні АТО на сході України, його обов’язки тимчасово виконує секретар сільської ради Надія Іванівна Котуза. На її плечі випадає в тому числі і проведення засідання сесії та інформування депутатського складу з певних питань.

Порядок денний останньої сесії вміщував у собі різного роду питання. Зокрема, про стан виконання делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охороні навколишнього середовища виконавчим комітетом депутатів інформувала землевпорядник сільської ради Надія Петрівна Федоришин, а про роботу освітньо-культурного комплексу інформував директор будинку культури, депутат, Віталій Володимирович Криса.

Чимало на розгляд депутатського складу надійшло заяв від громадян по наступних питаннях: вилучення та переведення в запас земельної ділянки (гр. Кулій М.С.); вилучення та виділення земельної ділянки (гр. Огородник А.І.); надання дозволу на виготовлення технічної документації (гр. Козьміна І.М., Гевко Б.В., Осьмак Г.Д.); затвердження технічної документації (гр. Криса Г.А., Кульба Р.П., Савка О.С.); надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою (гр. Саган Я.В.); затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (гр. Дуриш І.М.); надання матеріальної допомоги для вирішення матеріально-побутових проблем (гр. Прокопів Г.О.); підтримка сім’ї військовослужбовців Білівської сільської ради (гр. Кулій А.І.); розгляд заяви Кулій М.С.

Також серед питань, які розглядали депутати на засіданні сесії, були розгляд клопотання Чортківської міської ради №1679 від 12.09.2014 р. та клопотання Чортківського РВ УМВС України у Тернопільській області від 29.08.2014 щодо виконання вказівки МВС України на виділення коштів для покращення матеріально-технічного забезпечення дільничних інспекторів міліції на адміністративних дільницях, а також на будівництво або переобладнання будівель, які не використовуються у сільській місцевості під службові приміщення для дільничних інспекторів міліції та громадських формувань по охороні громадського порядку.

По останньому питанні щодо формування добровільних загонів оборони Чортківського району депутатів в.о. сільського голови Надія Іванівна Котуза.

Порядок денний виконавчого комітету був значного коротшим і складався всього із шести питань. Зокрема, про підготовку установ сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період; про затвердження розпоряджень Білівського сільського голови, прийнятих вересні 2014 року; про розгляд заяв Старик Ю.В. та Лоташ В.В.; розгляд повідомлення Головатої І.П.; про присвоєння садовому будинку з спорудами поштової адреси (Куник М.А.), розгляд колективної заяви жителів вул. Штокалівка.

 

Переглядів: 275 | Додав: Alison | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan