Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2014 » Серпень » 27 » Вдячність
16:07
Вдячність

Подяка за героїв

Щодня стривожені матері, дружини та діти чекають добрих звісток зі Сходу: про те їхні солдати повертаються додому чи що війна закінчилася…Та на жаль не для всіх новини бувають добрими.

Важко уявити, що відчувають зараз рідні воєнних, з яким болем та тривогою чекають з поля бою своїх героїв. Щоби хоч якось підтримати у важку хвилину сім’ї солдатів, що зосталися без своїх кормильців, від громади села були виділені скромні грошові допомоги.

У суботу, в День Державного Прапора України ці допомоги було передано в руки матерям та дружинам військовослужбовців у с. Біла. На той момент таких сімей налічувалося чотирнадцять (зараз їхня кількість збільшилася). Це сім’ї: Огородника Анатолія, Янківського Володимира, Королюка Володимира, Скрипник Івана, Сущинського Михайла, Сліпенького Руслана, Шматька Володимира, Кулія Андрія, Маньовського Андрія, Нагірного Андрія, Бевзи Михайла, Лісового Петра, Маслюка Богдана, Ковальського Павла.

Дякуємо, вам, матері, що виховали таких синів, які не боячись за своє життя пішли захищати Вітчизну. Знайте, що з вашого дому на війну пішли не самогубці та дурні, а справжні герої! Віримо, що ваша щира молитва та материнська любов оборонить їх від злої кулі! Слава Україні! Героям Слава!

Аліна Сокальська

Переглядів: 276 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan