Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2014 » Серпень » 1 » Жнива-2014
19:36
Жнива-2014

 Розпал довгоочікуваних жнив

Цьогорічне літо не надто тішило нас погожою погодою і ніяк не хотіло впускати у свої зазвичай гарячі обійми нетерплячих до роботи жниварів. Якщо минулого літа жнивна пора розпочалася вже у перші числа липня, то тепер перший врожай збирають мало не в останні. Принаймні така ситуація склалася у господарстві ТзОВ «Нива-Біла», технічний директор якого Іван Павлович Батрин.

Актив господарства налічує 7 комбайнів: 6 одиниць «John Deere» та 1 одиниця «New Holland».

Крім несприятливих погодних умов, «Ниву-Білу» спіткала ще одна неприємність. Як відомо, нещодавно була оголошена третя хвиля мобілізації, в звязку з якою військовозобов’язаних більше почали призивати на службу. 

Не обминув громадянський обов’язок і працівників цього господарства. Трактористам та комбайнерам приходять повістки, а двоє уже поїхали захищати державу. Іван Павлович занепокоєний цією ситуацією, так як знайти заміну хорошому комбайнеру зараз зовсім непросто, тим більше, якщо він має за плечима багаторічний досвід роботи.

   Цього року ми почали  жнивувати дуже пізно,  напевно найпізніше за усі  роки, ‒ говорить Іван  Павлович, ‒ проте  надіємося наздогнати  свої звичні терміни.  Сьогодні усе в Божих  руках: і сприятлива  погода, і мир у нашій  державі.

Аліна Сокальська

Фото авторки

Переглядів: 441 | Додав: Alison | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan