Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2014 » Липень » 24 » Важливо
14:54
Важливо

В Україні оголошено третю хвилю мобілізації

22 липня ц.р. Верховна Рада підтримала указ Президента України «Про часткову мобілізацію. Це вже третя по рахунку хвиля мобілізації військовозобов’язаних. Перша і третя пройшли також відповідно до указів в.о. президента, 17 березня і 6 травня 2014 року.

Варто зазначити, що згідно Указу, мобілізація проходитиме по всій території України, крім Автономної республіки Крим та м. Севастополя; термін мобілізації дорівнює 45 діб; мобілізацією займаються місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування; фінансування покладене на Кабмін. В тексті указу лишень чітко не прописується, кому варто готуватися до призову.

За словами секретаря РНБО Андрія Парубія набираються ті люди, які мають досвід ведення служби, офіцери у відставці. Набираються виключно на ті спеціальності, які необхідні для тої чи іншої частини. Важливою складовою мобілізації буде часткова ротація сил АТО, яка дасть змогу військовим отримати фізичний та психологічний відпочинок.

Також, за словами Парубія третя хвиля часткової мобілізації дозволить привести додатково в бойовий стан 15 бойових частин і 44 частини бойового забезпечення.

Якщо звернутися до законодавства, то третя хвиля мобілізації стосується військовозобов’язаних запасу віком від 18 років до граничного віку. Останній був збільшений Верховною Радою до 55-65 (офіцерський склад, вік залежить від звання) та до 60 років (рядовий і сержантський склад).

Щодо ситуації в регіонах, то Чортківський РВК уже розробив графік проходження військово-лікарської комісії для військовозобов’язаних. Першими в районі медогляд пройдуть військовозобов’язані із с. Залісся 21 липня, останнім за графіком, а саме 27 серпня, буде с. Милівці. Селу Біла для проходження медкомісії виділено два дні – 21 та 22 серпня.

Переглядів: 296 | Додав: Alison | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan