Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2014 » Травень » 16 » Презентація
13:03
Презентація

У Чорткові презентували «Силу Людей»

У четвер, 15 травня, у м. Чорткові відбулася презентація політичного об'єднання "Сила Людей". Захід пройшов у приміщенні Єпархіального управління Бучацької Єпархії УГКЦ, в актовому залі.

Організатором зустрічі став сільський голова Білої, один з учасників «Сили Людей», Володимир Шматько.

Близько 20-ти активних та небайдужих жителів Чортківщини прийшли послухати та поговорити про перспективи існування та активної реалізації даного політичного об’єднання. Перед початком заходу настоятель УГКЦ Воздвиження Чесного Хреста о. Володимир Заболотний, благословив політичне об’єднання, присутніх його учасників та прихильників на добрі звершення.

Провести презентацію «Сили Людей» випало учаснику цього об’єднання, львів’янину Віталію Ковтуну.

Він представив історію створення, програмні засади, моральні та ціннісні переконання об’єднання, а також плани побудови нової політичної сили. Варто зазначити, що політична сила, яка комусь була відома до того, а для когось стала відкриттям, викликала жваве обговорення. Люди ставили запитання та вносили пропозиції, висловлювали свою точку зору стосовно майбутнього «Сили Людей».

 Можна констатувати той факт, що презентація «Сили Людей» не виявилася черговою офіційною зустріччю, а отримала формат прес-конференції, де люди вільно висловлювалися і навіть активно взаємодіяли.

Один із учасників прес-конференції виніс на обговорення пропозицію скласти список наявних проблем Чортківського району і план їх вирішення. Дана пропозиція буда підтримана одноголосно і виконана під час зібрання.

 «Сила Людей» позиціонує себе як політичне об’єднання, створене для побудови суспільства, де найвищою цінністю є Людина. Дана політична сила будується: відповідальними людьми; за правилами; прозоро та знизу догори; з фінансовою незалежністю від олігархів; з можливістю людям впливати на всі рішення; назавжди. Станом на сьогодні створюється ідеологічна платформа, ведеться інформаційна кампанія;   йде підготовка написання програм на всіх рівнях; до 15 червня проводитиметься

підписна кампанія на підтримку рішення про створення політичної партії «Сила Людей».

Аліна Сокальська

Фото

 

Переглядів: 433 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan