Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2014 » Квітень » 11 » Новини
15:29
Новини

Зміна меж населеного пункту та її переваги для села

10 вересня 2013 р. між сільською радою та ДП «Волинський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» було укладено договір. В основі його – встановлення (зміна) межі села за проектом землеустрою. Згідно проекту в розпорядження Сільської ради ввійдуть ті землі, які до цього часу вважалися за межами села. Це наприклад, Ковалева гора, Малинова гора, Левада та інші. Подібні проекти покликані створювати повноцінне життєве середовище і сприятливі умови їх територіального розвитку. 

Протягом чотирьох днів, з 7-го по 10-те квітня фахівці з Волинського інституту займалися виміром земель, які мають ввійти в розпорядження Білівської сільської ради. Згодом, згідно цим вимірам буде розроблено новий проект землеустрою по зміні меж населеного пункту с. Біла. Тобто, всі землі села, які знаходяться під господарськими дворами, тракторною бригадою, нафтобазою, цегельним заводом, землі резервного фонду та землі запасу,  якими розпоряджається обласне правління держземагенств ввійдуть в розпорядження сільської ради. Даний проект став можливим завдяки рішенням Верховної Ради від 2011 року, про те, що його затверджує тепер не ВР, а сесія районної ради. Проект дасть змогу  ввести в підпорядкування всі вище перелічені землі.

Внесення в розпорядження сільської ради всіх цих земель має багато переваг. Насамперед, безпосереднім розпорядником землі буде сесія сільської ради, заключення договорів на оренду проводитиме сільський голова, з’явиться змога своєчасно отримувати орендну плату. Також даний проект дозволить зберегти за сільською радою землі запасу та резервного фонду – Ковалева гора, Малинова гора, Зелена, Пухла, урочище Лисакове поле тощо. Сільська рада відчує миттєву ефективність від даного проекту через оновлення і суттєве зростання грошової оцінки в межах населеного пункту, а відповідно і зростання надходжень до сільського бюджету.   

Аліна Сокальська

Фото авторки

Переглядів: 383 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2019
BY S.Kotsan