Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Архів
Дошкільний навчальний заклад
 "Сонечко"
 

Острівець солодкого дитинства

Це – місце, де минають найцікавіші дитячі роки, місце, де невпинно лунає дзвінкий сміх, де одна гра змінює іншу і все навколо таке нове та пізнавальне. Ім’я йому дитсадок «Сонечко».

 

Нове життя для Білівського дитсадка почалося з 1 листопада 2001 року, коли заклад перейшов на фінансування сільської ради. До кінця літа наступного року було зроблено реконструкцію і відновлено дві дитячих групи. 15 серпня відбулось офіційне відкриття закладу з двома групами чисельністю в 36 вихованців. Через рік додалася ще одна група, і на даний час у садочку – 82 маленьких білівчанина.

Над створенням затишку та достойного виховання дітей працює компетентна команда на чолі з її завідуючою Чайківською Оксаною Володимирівною: це - 6 вихователів, (один з яких працює ще й у ролі вчителя з англійської), 3 помічника вихователів, музкерівник, медсестра, 2 кухарі, завгосп і бухгалтер.

Звичайний день у дитсадку починається з 8-ої ранку, коли батьки приводять дітей. 0 9-ій проводиться ранкова гімнастика, о пів на 10-ту – сніданок. Через півгодини вихованці йдуть на заняття. Якщо дозволяє погода, з 11-ї до 12-ї діти з вихователями йдуть на прогулянку, якщо ні - влаштовують собі мультсеанс чи рухливу гру. Далі по плану обід і денний сон. О пів на 4-ту діти прокидаються і виконують гігієнічну гімнастику. Перед походом додому проводиться ще одна прогулянка.

У дитсадку влаштовані всі умови для повноцінного виховання, харчування та дозвілля. Частими гостями садочку є священики о. Володимир Заболотний та о. Богдан Верхомій, які допомагають виховувати дітей  в християнському дусі. Активно проводяться у закладі різні свята з притаманними їм костюмами та подарунками. Та й звичайні заняття, завдяки здібним вихователям, є не менш цікаві.

Стіни з мультперсонажами, куточки з дитячими аплікаціями та малюнками, фотокомпозиції – все це  створює по-справжньому казкову атмосферу в садочку. Навіть дорослий може себе відчути тут дитиною. А діти, я впевнена, кожного разу з нетерпінням поспішають у світ своїх казок.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright Sergiy Kotsan © 2020
BY S.Kotsan
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz