Меню
Пошук
Посилання
Чортківська РДА
Чортківська РайРада

Офiцiйне представництво Президента України
Головна » 2013 » Липень » 2 » Спортивні ігри Тернопільщини
15:36
Спортивні ігри Тернопільщини
У неділю 30.06.2013 у смт. Козова Тернопільської області відбулись ХХІІІ сільські спортивні ігри Тернопільщини, участь в яких взяли  представники усіх районів краю
участь в яких взяли  представники усіх районів краю. - See more at: http://like.te.ua/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D1%83-%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8F-%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD/#sthash.Q6Z6rpcz.dpuf
участь в яких взяли  представники усіх районів краю. - See more at: http://like.te.ua/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D1%83-%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8F-%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD/#sthash.Q6Z6rpcz.dpuf
.







В яких взяли участь команди с. Біла Чортківського району Спортивна сім'я  Петра Свириди, команда з перетягування канату, команда гирового спорту.












РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ ОСНОВНОЇ ЧАСТИНИ

ХХІІІ СІЛЬСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

 

                                                              29-30 червня 2013 року

                                                       смт Козова

 

Змагання серед збірних команд районів

ФУТБОЛ

1 місце – Збаразький район

2 місце – Теребовлянський район

3 місце – Козівський район

 

ВОЛЕЙБОЛ (чоловіки)

1 місце – Збаразький район

2 місце – Теребовлянський район

3 місцеБережанський район

 

ВОЛЕЙБОЛ (жінки)

1 місце – Підволочиський район

2 місце – Шумський район

3 місце – Гусятинський район

 

Змагання серед сільських та селищних рад

 

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТА

1 місце – село Малий ХодачківТернопільський район

2 місце – село Іванків Борщівський район

3 місце – село Пишківці Бучацький район

 

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

1 місце – смт. Золотий Потік Бучацький район

2 місце – село Хлопівка Гусятинського району район

3 місце – село Качанівка Підволочиський район

 

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

1 місце – Бучацький район

(Михайло Доменюк, Михайло Гикавчук, Руслан Бойко)

2 місце – Кременецький район

(Руслан Миронюк, Василь Свідрук, Олександр  Ліпчинський)

3 місце – Борщівський район

(Володимир Боровський, Володимир Ризак, Володимир Медвецький)

 

АРМСПОРТ

командний залік

1 місце – Кременецький район

2 місце – Гусятинський

3 місце – Шумський район

Вагова категорія до 70 кг

1 місце – Мирослав Ненчин ( Чортківський район    )

2 місце – Дмитро Дячук (Тернопільський район)

3 місце – Сергій Шевчук (Шумський район)

 

Вагова категорія до 90 кг

1 місце – Ігор Пасєка (Кременецький район)

2 місце – Олександр Боднар (Кременецький район)

3 місце – Юрій Скотницький   (Гусятинський район)

 

Вагова категорія +90 кг

1 місце – Микола Лютий (Теребовлянський район)

2 місце – Стецюк Вадим (Кременецький  район)

3 місце – Іван Панчук (Шумський район)

 

 

ЗМАГАННЯ СПОРТИВНИХ СІМЕЙ

1 місце – сім’я Чудик с. Дичків Тернопільський район

2 місце – сім’я Свирида с. Біла Чортківський район

3 місце – сім’я Гордіца с. Вербів Підгаєцький район

 

 

 

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ

ЗМАГАНЬ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

у залік ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини

 

 

І місце   – Бучацький район                    – 183 оч.

ІІ місце  – Тернопільський район            – 177 оч.

ІІІ місце – Гусятинський район               – 174 оч.

4 місце   – Кременецький район              – 156 оч.

5 місце   – Чортківський район               – 147 оч.

6 місце   – Зборівський район                  - 138 оч.

7 місце   – Борщівський район                – 132 оч.

8 місце   – Підволочиський район          – 120 оч.

9 місце   – Теребовлянський район       – 117 оч.

10 місце – Заліщицький район               – 106,5 оч.

11 місце – Збаразький район                   – 99 оч.

12 місце – Козівський район                   – 97,5 оч.

13 місце – Шумський район                    – 90 оч.

14 місце – Підгаєцький район                 – 87 оч.

15 місце – Лановецький район                – 86,6 оч.

16 місце – Монастириський район         – 76,5 оч.

17 місце – Бережанський район              – 66 оч.

 

 

 

Загальнокомандний залік

ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини

                                                     станом на 1 липня 2013 року

 

І місце   – Тернопільський район           – 366,5 оч.

ІІ місце  – Бучацький район                   – 357 оч.

ІІІ місце – Збаразький район                 – 343 оч.

4 місце   – Шумський район                   – 320 оч.

5 місце   – Теребовлянський район       – 317 оч.

6 місце   – Чортківський район               – 309 оч.

7 місце   – Зборівський район                  - 308 оч.

8 місце   – Кременецький район             – 306 оч.

9 місце   – Козівський район                    - 303,5 оч.

10 місце – Підволочиський район          – 297 оч.

11 місце – Бережанський район              – 294 оч.

12 місце – Заліщицький район                – 292,5 оч.

13 місце – Гусятинський район              – 280 оч.

14 місце – Борщівський район               – 278 оч.

15 місце – Підгаєцький район                 – 194,4 оч.

16 місце – Лановецький район                – 158,6 оч.

17 місце – Монастириський район         – 135,5 оч.

 

Примітка: залишилося провести чемпіонати з гирьового спорту, перетягування канату та важкої атлетики.

 

 

 

Головний суддя                                Г.М. ГУНТІК

 

Головний секретар                           Н.В. СЕНІВ

Переглядів: 515 | Додав: Sergo8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Copyright Sergiy Kotsan © 2017
BY S.Kotsan